Няколко археологически находки, оспорващи теорията на Дарвин
Археологията е наука, която най-често се сблъсква със загадки. Някои от тях са толкова сензационни, че учените предпочитат чисто и просто да мълчат за тях, иначе рискуват кариерата си. Това се отнася и за необичайни археологически находки, които показват, че на Земята са се сменили различни цивилизации. Както и за възможността теорията на Чарлз Дарвин да е дълбоко погрешна.
През 1983г. руски учени в Туркменистан намерили отпечатък върху камък от човешки крак, редом с трипръста следа, подобна на тези от динозаври. Възрастта на вулканичната лава, в която са останали тези следи, е 15 милиона години.
В щата Тексас (САЩ) също са намерени вкаменени отпечатъци от човешки следи и трипръсти динозаври….
През 1840-те години части от човешки скелети били открити в твърди блокове от вулканични скали във Франция и Дания. Възрастта на вулканичните скали и самите кости е определена на два милиона години. Но тези скелети и по-специално, добре запазената челна кост на една от тях, са идентични със скелета и черепа на съвременния човек. Разбира се, това не прилича по никакъв начин на хронологията, която ни натрапват материалистите – те продължават да ни уверяват, че хомо сапиенс се е развил от някаква много специална маймуна преди сто хиляди години….
През 1979г. в Танзания открили множество следи от човешки крака – идентични на краката на съвременния човек. На пръв поглед какъв е проблемът? Материал за изучаване – повече от благодатен. И все пак проблем, поне за привържениците на Дарвин, има. И той се състои в това, че следите са се отпечатали в почвата преди 4 милиона години. Но тъй като цифрата 4 милиона години за поява на човека не се вписва в теорията на Дарвин, маститите антрополози заявяват, че просто маймуните са ходели….